Get Adobe Flash player

Wpisz się na listę mailowa

Sonda

Ile miesięcznie wydajesz na pozycjonowanie?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Regulamin zakupów grupowych Groupoon

 

Informację niezbędne do pozycjonowania strony

Po zakupie należy przesłać na nasz adres mailowy  poczta@robero.pl następujące dane:

 

1.  Potwierdzenie zakupu.- Kupon

2.  Adres  WWW. Państwa strony .

3.  Frazy do pozycjonowania zgodnie z zakupioną ofertą

4.  Dane do panelu administracyjnego   lub dane do konta ftp: celem przeprowadzenia optymalizacji strony na wybrane frazy.

5. W przypadku gdy strona zbudowana jest w całości w technologii flash lub  nie spełnia warunków SEO czyli posiada swoją kopie tekstową w całości lub we fragmentach pod innymi adresami. Posiada ukryty tekst lub łamie inne  zasady SEO Wypozycjonowanie strony może być utrudnione lub wręcz  nie możliwe w okresie który jest gwarantowany w ofercie.

W przypadku łamania zasad SEO okres jaki jest gwarantowany w ofercie Groupoonu do wypozycjonowania strony na wybrane frazy przez klienta przestaje być aktualny.

W takim przypadku kiedy strona klienta łamie wyżej wymienione zasady SEO a klient nie poinformował osoby pozycjonującej o możliwych kopiach strony przed rozpoczęciem pozycjonowania klientowi przysługuje dodatkowy bezpłatny rok pozycjonowania w ramach oferty.

 

 

Informację które klient powinien dosłać a które są  niezbędne do stworzenia strony w oparciu o system CMS.

1.  Potwierdzenie zakupu poprzez przysłanie na nasz adres mailowy  poczta@robero.pl danych z kuponu. Nie później niż wskazuje na to data na kuponie

2.  Zaproponowanie adresu strony WWW - po uzgodnieniu z klientem i sprawdzeniu dostępności następuje rejestracja.

3.  Informacji dotyczącej prowadzonej działalności lub opisu czego ma dotyczyć strona.

3.  Informacji dotyczącej wyglądu strony: kolorystyka, ilość zakładek, dane teleadresowe do umieszczenia na stronie, treść do  umieszczenia na stronie, zdjęcia oraz inne materiały które klient chciałby umieścić na stronie. Treść na stronę powinna zostać dosłana w postaci doc, docx, rtf, txt.

4.  Projekt strony internetowej jest przedstawiany w formie elektronicznej pod wskazanym wcześniej
adresem testowym.

5. Średni czas budowy strony jest zależny od tego jak szybko zostaną dosłane przez klienta wszystkie niezbędne dane i najczęściej waha się  od 7 do 30 dni.

6. Przy zakupie usługi poprzez kupon dane do stworzenia strony należy dosłać maksymalnie w ciągu 6 miesięcy od daty rozliczenia kuponu (data na kuponie) w innym przypadku kupon traci swoją ważność.

 

Nasze strony nie są tworzone szablonowo - do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Wszystkich  klientów  traktujemy z powagą i dbałością o szczegóły. Nie mniej jednak nie możemy tworzyć projektów w nieskończoność. Dlatego na samym początku współpracy musisz nam przekazać jak najwięcej szczegółów wymienionych wyżej , które pozwolą poznać Twoje oczekiwania oraz ułatwią nam pracę i zaoszczędzą jakże cenny czas.

Jednocześnie aby ułatwić i przyspieszyć naszą komunikację za każdym razem do maila proszę załączać historię rozmowy.