Get Adobe Flash player

Wpisz się na listę mailowa

Sonda

Ile miesięcznie wydajesz na pozycjonowanie?
 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Regulamin zakupów grupowych Groupoon

 

Informację niezbędne do pozycjonowania strony

Po zakupie należy przesłać na nasz adres mailowy  poczta@robero.pl następujące dane:

 

1.  Potwierdzenie zakupu.- Kupon

2.  Adres  WWW. Państwa strony .

3.  Frazy do pozycjonowania zgodnie z zakupioną ofertą

4.  Dane do panelu administracyjnego   lub dane do konta ftp: celem przeprowadzenia optymalizacji strony na wybrane frazy.

5. W przypadku gdy strona zbudowana jest w całości w technologii flash lub  nie spełnia warunków SEO czyli posiada swoją kopie tekstową w całości lub we fragmentach pod innymi adresami. Posiada ukryty tekst lub łamie inne  zasady SEO Wypozycjonowanie strony może być utrudnione lub wręcz  nie możliwe w okresie który jest gwarantowany w ofercie.

W przypadku łamania zasad SEO okres jaki jest gwarantowany w ofercie Groupoonu do wypozycjonowania strony na wybrane frazy przez klienta przestaje być aktualny.

W takim przypadku kiedy strona klienta łamie wyżej wymienione zasady SEO a klient nie poinformował osoby pozycjonującej o możliwych kopiach strony przed rozpoczęciem pozycjonowania klientowi przysługuje dodatkowy bezpłatny rok pozycjonowania w ramach oferty.

 

 

Informację które klient powinien dosłać a które są  niezbędne do stworzenia strony w oparciu o system CMS.

1.  Potwierdzenie zakupu poprzez przysłanie na nasz adres mailowy  poczta@robero.pl danych z kuponu. Nie później niż wskazuje na to data na kuponie

2.  Zaproponowanie adresu strony WWW - po uzgodnieniu z klientem i sprawdzeniu dostępności następuje rejestracja.

3.  Informacji dotyczącej prowadzonej działalności lub opisu czego ma dotyczyć strona.

3.  Informacji dotyczącej wyglądu strony: kolorystyka, ilość zakładek, dane teleadresowe do umieszczenia na stronie, treść do  umieszczenia na stronie, zdjęcia oraz inne materiały które klient chciałby umieścić na stronie. Treść na stronę powinna zostać dosłana w postaci doc, docx, rtf, txt.

4.  Projekt strony internetowej jest przedstawiany w formie elektronicznej pod wskazanym wcześniej
adresem testowym.

5. Średni czas budowy strony jest zależny od tego jak szybko zostaną dosłane przez klienta wszystkie niezbędne dane i najczęściej waha się  od 7 do 30 dni.

6. Przy zakupie usługi poprzez kupon dane do stworzenia strony należy dosłać maksymalnie w ciągu 6 miesięcy od daty rozliczenia kuponu (data na kuponie) w innym przypadku kupon traci swoją ważność.

 

Nasze strony nie są tworzone szablonowo - do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Wszystkich  klientów  traktujemy z powagą i dbałością o szczegóły. Nie mniej jednak nie możemy tworzyć projektów w nieskończoność. Dlatego na samym początku współpracy musisz nam przekazać jak najwięcej szczegółów wymienionych wyżej , które pozwolą poznać Twoje oczekiwania oraz ułatwią nam pracę i zaoszczędzą jakże cenny czas.

Jednocześnie aby ułatwić i przyspieszyć naszą komunikację za każdym razem do maila proszę załączać historię rozmowy.